0:19:58 - یکشنبه 14 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهران احمدی: «مصادره» یک طنز متمایز هست
صراط: مهران احمدی بازیگر مطرح سینما ، با «مصادره» اولین ساخته سینمایی خود راهی سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر هست. این فیلم در بخش مسابقه جشنواره حاضر است. به گزارش پایگاه خبری اعجوبه به نقل از سینما سینما احمدی در مورد حضور این فیلم در بخش مسابقه جشنواره فجر اظهار کرد: «مراسم قرعه

صراط: مهران احمدی بازیگر مطرح سینما ، با «مصادره» اولین ساخته سینمایی خود راهی سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر هست. این فیلم در بخش مسابقه جشنواره حاضر است.

به گزارش پایگاه خبری اعجوبه به نقل از سینما سینما احمدی در مورد حضور این فیلم در بخش مسابقه جشنواره فجر اظهار کرد: «مراسم قرعه کشی برای زمان نمایش فیلم‌ها در جشنواره و جزئیات آن بسیار با اهمیت و خوب بود. این احتیاج امروز به خوبی حس گردید که می‌توانستیم در سال‌های گذشته نیز طبق قرعه کشی زمان نمایش فیلم‌ها را مشخص نماییم. »

»او دنبال کرد: «فیلم «مصادره» یک کمدی متمایز هست. مطمئنا این تفاوت را مخاطب های با دیدن فیلم حس خواهند کرد. فیلم ما به جنبه‌های متفاوتی از طنز پرداخته هست که تفاوت بسیاری با فیلم‌های کمدی که حالا در سینما ساخته می گردند دارد. منظور من این نیست که فیلم ما نسبت به فیلم‌های کمدی دیگر خوب تر یا بدتر هست لکن اعتقاد دارم تفاوت ما در این فیلم در قصه و ساخت آن هست. امید دارم فیلم ما را دوست دارا باشند و از آن لذت ببرند.»

»مهران احمدی در مورد اکتساب پاداش در جشنواره فجر اظهار کرد: «جایزه خیلی مطلوب هست. با جرات می‌گویم اگر مخاطب ما با دیدن این فیلم لذت ببرد برای من و عوامل فیلم کافی هست. اما اعتقاد دارم کمدی ساختن بسیار سخت هست و مطمئنا یکی از ژانرهای بسیار دشوار سینما هست. البته اگر در مسیر درست فیلمسازی حرکت کنیم کار بسیار سخت تر هم خواهد گردید.»

»کارگردان «مصادره» در مورد سینمای رسانه و حضور نداشتن هنرمندان در پردیس ملت اظهار کرد: «ساعت‌های نمایش فیلم‌ها در جشنواره مناسب هست. اما این تصمیمی هست که جشنواره گرفته و باید به آن احترام بگذاریم.»

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصاویر خبری