1:01:09 - دوشنبه 15 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مقصودی: ایران برای هر اقدام آمریکا سناریو متناسب دارد
خبرگزاری تسنیم: حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تحریم‌های موخر کنگره آمریکا بر علیه ۱۴ شخصیت و نهاد ایرانی، گفت: کنگره آمریکا بار‌ها بر علیه کشورمان مصوباتی داشته که یا نقض برجام بوده یا با روح آن مغایرت داشته هست. وی با اظهار اینکه تحریم‌های موخر کنگره آمریکا حاکی

خبرگزاری تسنیم: حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تحریم‌های موخر کنگره آمریکا بر علیه ۱۴ شخصیت و نهاد ایرانی، گفت: کنگره آمریکا بار‌ها بر علیه کشورمان مصوباتی داشته که یا نقض برجام بوده یا با روح آن مغایرت داشته هست.

وی با اظهار اینکه تحریم‌های موخر کنگره آمریکا حاکی این هست که آمریکا همچنان خط دشمنی و دشمنی با ایران را دنبال می‌کند، اضافه کرد: کنگره آمریکا برای چندمین بار هست که ضد کشورمان تحریم‌های را اعمال کرده و اقدام موخر نیز نقض برجام هست.

نماینده مردم سبزوار در مجلس با اشاره به سخنان موخر ترامپ مبنی بر اینکه بعد از سه ماه دیگر کنسل تحریم‌های ایران را تمدید نمی‌کند، تأکید کرد: مجلس و دولت برای خارج شدن آمریکا از برجام برنامه داشته و برای هر اقدام آمریکا سناریو‌ی مناسب طراحی کرده اند، که با توجه به تصمیم های مقام های آمریکایی آن را اجرایی می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه اگر دولت آمریکا از برجام خارج گردد دچار چالش بین‌المللی خواهد شد، گفت: حالا نیز آمریکایی‌ها در پی عملیات روانی می باشند تا ایران را از مزایای برجام محروم کرده و از جانب دیگر با ایجاد رعب و وحشت و عملیات روانی ایران را پای میز مذاکره بکشانند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصاویر خبری