2:16:32 - دوشنبه 15 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درخشش هوش تصنعی در CES 2018
به گزارش پایگاه خبری اعجوبه به نقل از خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای سایبری باشگاه خبرنگاران جوان؛ ؛ هوش تصنعی با معرفی پیشرفت‌های ذی ربط در زمینه‌ی خودرو و تکنولوژی سیستم‌های خانه، در CES 2018 درخشید. ال‌جی تلویزیون SUHD و AI OLED جدید خود را با تکنولوژی ThinQ AI و Alpha 9 معرفی کرد. این تلویزیون

به گزارش پایگاه خبری اعجوبه به نقل از خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای سایبری باشگاه خبرنگاران جوان؛ ؛ هوش تصنعی با معرفی پیشرفت‌های ذی ربط در زمینه‌ی خودرو و تکنولوژی سیستم‌های خانه، در CES 2018 درخشید. ال‌جی تلویزیون SUHD و AI OLED جدید خود را با تکنولوژی ThinQ AI و Alpha 9 معرفی کرد. این تلویزیون قدرت عرضه کیفیت سینمایی و علاوه بر این کنترل صوتی تمام خانه را دارد.
تکنولوژی ThinQ AI که WebOS تلویزیون ال‌جی را با Google Asistant ادغام می‌کند، این اذن را به اعضاء می‌دهد تا با صدها فرمان صوتی محتویات خاصی را جستجو کرده و علاوه بر این کنترل تلویزیون را بدست آورند. با این تکنولوژی علاوه بر این می‌توان لوازم خانگی در منزل را کنترل کرد.

 هوش مصنوعی

ایجاد رسوم جدید

خودروهای هوشمند

پاناسونیک تلاش‌های جدید زیادی را معرفی کرد که تکنولوژی خودرو را توسعه داده هست. این تلاش‌ها دربردارنده کار کردن با Alexa بوده که تکنولوژی دستیار صوتی را فراهم کرده هست.

 هوش مصنوعی

تویوتا نیز با معرفی تکنولوژی خودرو خود سر و صدای زیادی کرد. این کمپانی یک وحدت جدید و معنا تازه ای از خودرو را با اسم e-Palette را معرفی کرد.

 هوش مصنوعی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصاویر خبری