0:00:04 - سه شنبه 16 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هاشمی رفسنجانی درمیدان دوئل نیز دغدغه توسعه ایران اسلامی داشت
به گزارش پایگاه خبری اعجوبه به نقل از ایرنا، عبدالکریم گراوند دوشنبه شب در آیین تکریم یکمین سالگرد در گذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی اضافه کرد: باتوجه به اینکه فرماندهی جنگ نیز به آیت الله هاشمی تفویض شده بود در همان بهبوهه جنگ نیز بحث مترو و دانشگاه آزاد اسلامی را در کشور پایه گذاری

به گزارش پایگاه خبری اعجوبه به نقل از ایرنا، عبدالکریم گراوند دوشنبه شب در آیین تکریم یکمین سالگرد در گذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی اضافه کرد: باتوجه به اینکه فرماندهی جنگ نیز به آیت الله هاشمی تفویض شده بود در همان بهبوهه جنگ نیز بحث مترو و دانشگاه آزاد اسلامی را در کشور پایه گذاری کرد.

گراوند اضافه کرد:هاشمی رفسنجانی با مردم رابطه ای تنگاتنگ داشت که این پیوند و ارادت قلبی به او در استان بوشهر بخوبی نمایان هست.
وی یادآورشد: تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب حوادث تلخ و شیرین بسیاری را تجربه نمود ولی امام خمینی (ره) تنها در جریان ترور هاشمی رفسنجانی توسط منافقان بود که برای سلامتی وی گوسفند نذر کردند و این نشان از جایگاه والای هاشمی رفسنجانی نزد امام بود.
استاندار بوشهر اضافه کرد: تاریخ انقلاب اسلامی علاوه بر هاشمی رفسنجانی چهره های معروف دیگری نیز داشته که در این مسیر خدمات شایانی را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عرضه داشتند.
وی آیت الله هاشمی رفسنجانی را شناسنامه انقلاب اسلامی ایران قرائت کرد و اظهار کرد: وی از روز نخست حرکت انقلاب اسلامی ایران به طور مستمر در کنار امام (ره) قرار داشت و در برتری انقلاب اسلامی نیز نقشی بدون بدیل ایفا کرد.
گراوند اظهارداشت: هاشمی رفسنجانی بعنوان فردی پرورش یافته در حوزه علمیه و مفسری قرآنی حجم های بسیاری داشت که از این حجم ها بخوبی برای خدمت به ایران اسلامی استفاده نمود.
7212/ 6045**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشار دهنده:اکبر اقبال مجرد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصاویر خبری