0:09:25 - سه شنبه 16 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان پیشوا منصوب گردید
به گزارش پایگاه خبری اعجوبه به نقل از خبرگزاری برنا تهران ، طی حکمی که از جانب “نادرشاملو” صادر گردید، روح الله طاهری گندمانی به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان این شهرستان معرفی گردید. مراسم معرفی سرپرست جدید امروز در دفتر اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا با حضور نادر شاملو معاون توسعه

به گزارش پایگاه خبری اعجوبه به نقل از خبرگزاری برنا تهران ، طی حکمی که از جانب “نادرشاملو” صادر گردید، روح الله طاهری گندمانی به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان این شهرستان معرفی گردید.

مراسم معرفی سرپرست جدید امروز در دفتر اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا با حضور نادر شاملو معاون توسعه مراجع و حمایت اداره کل، مهدی صداقت ریاست بازرسی و پاسخگویی به شکایات اداره کل ، علی اصغرپورکارشناس ورزشی و ستاردارابی مسئول گزینش اداره کل ، روسای هیئت های همه گیر، کشتی ، والیبال ، محلی محلی و پرسنل اداری شهرستان پیشوا انجام گردید.

شاملو در مراسم معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان پیشوا گفت: شهرستان پیشوا در عرصه‌های متفاوت ورزشی دارای پتانسیل و حجم شایسته ای هست و انتظار می رود با بهره گیری از حجم و ابزارها موجود، ورزش شهرستان در مسیر توسعه و رشد زیادتر حرکت کند که با  توجه به ضعیف بودن اعتبارات ، مراجع انسانی و زیرساختها در ورزش شهرستان پیشوا باید با همدلی و همکاری دوسویه با نهادها و ادارات رو به جلو حرکت کرد.

  معاون توسعه مراجع و حمایت اداره کل بر لزوم فراهم نمودن ابزارها مناسب برای رشد و توسعه ورزش و توجه به مسائل و مشکلات جوانان تاکید کرد و اضافه کرد: جوانان علاقه مندی بسیاری به سمت ورزش دارند و با توجه به جمعیت جوان شهرستان، این علاقه مندی نیز در این شهرستان قابل رویت هست و باید از طریق جذب خیرین ورزش یار مشکلات کمبودها مرتفع شود.

وی افزود: باید این نکته نیز مورد توجه قرار گیرد که در اداره ورزش و جوانان به همان اندازه که به مبحث ورزش ارزش داده می شود، مبحث و مسائل جوانان مورد پیگیری قرار گیرد.

گفتنی هست در این جلسه، با حکم رضا گلمحمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران روح الله طاهری گندمانی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا معرفی و از خدمات 20 ماهه امیر موسی زاده ریاست سابق اداره ورزش و جوانان این شهرستان تقدیر گردید.

طاهری گندمانی دانشجوی سال آخر دکترای رشته تربیت بدنی (فیزولوژی ورزش) و فوق‌لیسانس تربیت‌بدنی و علوم ورزشی، داور ملی ، بازیکن تیم ملی فوتبال دانشجوهای و جوانان ایران،  مربی فوتبال درجه B قاره آسیا ، دارنده 22 کارت مربیگری و داوری در رشته های ورزشی متفاوت ، ریاست اسبق اداره بازرسی اداره کل ، ریاست واحد نظارت راهبردی اداره کل ، ریاست مرکز پایگاه قهرمانی اداره کل ، معاونت حوزه شمالشرق استان تهران ، ریاست امور مجامع هیئت های ورزشی استان تهران ، مسئول نظارت برآموزش هیئت های ورزشی استان تهران  و از نیروهای رسمی وزارت ورزش وجوانان هست که دارای 12 سال پیشینه می‌باشد

در قسمتی از این حکم آمده هست :

با عنایت به پایبندی و تجارب جنابعالی و به باعث این ابلاغ بعنوان سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا منصوب میشوید.

امید هست با اتکال به خداوند منان و با توجه به توانائیهای ورزش منطقه و استفاده بهینه از نیروی انسانی کارامد موجود در تحقق اغراض اداره کل ورزش وجوانان استان تهران موفق و موید باشید.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصاویر خبری