0:37:05 - سه شنبه 16 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کیهان و خوانندگان
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر33916546 تمام ساعات شبانه روزسیستم پیام کوتاه 30002323 * * تا وقتی که برجام وجود دارد اقتصاد کشور منسوب به عطسه های انسان بی ارزشی به اسم ترامپ می باشد. بنویسید در انتظار مساعدت غربی ها نگه داشتن کشور توان و استعداد ایران را آنالیز برده هست.3104—0912* آقایان با آنالیزهای

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه روز
سیستم پیام کوتاه 30002323

* * تا وقتی که برجام وجود دارد اقتصاد کشور منسوب به عطسه های انسان بی ارزشی به اسم ترامپ می باشد. بنویسید در انتظار مساعدت غربی ها نگه داشتن کشور توان و استعداد ایران را آنالیز برده هست.
3104—0912
* آقایان با آنالیزهای ناصواب خود کشور را در سر یک بازی تمام خسارت قرار دادند! از یکسو آمانو، ایران را برای تعهد به برجام می ستاید تا این حضرات همچنان به آن دلخوش باشند و از سویی هیچ برخوردی با وضعیت تحریم های جدید شیطان بزرگ بر علیه ایران صورت نمی گیرد! و این بازی همچنان ادامه دارد؟!
طباطبایی
* * دولتی های ما عزا گرفته بودند که آمریکا با برجام چه خواهد کرد! در حالی که عزا گرفتن نداشت. با اهمیت برای دولت ایران این هست که جسد برجام محافظت گردد، دقیقاً همان چیزی که آمریکایی ها با توجه به منفعت های بی شمار آن برایشان حاضر به دل کندن از آن نیستند.
6807—0913
* * آقای عراقچی مدعا کرده در یک سال گذشته توانستیم بین اتحادیه اروپا و آمریکا شکاف ایجاد کنیم. چون که اروپایی ها حاضر نشدند با آمریکا در خارج شدن از برجام معیت کنند. در جواب عرض می نماییم اولاً آمریکا به شکلی برجام را بسته که بهر صورت به سود اوست و اصلاً دلیلی برای خارج شدن از برجام ندارد. ثانیاً به اختلاف ظاهری و مدیریت شده بین اروپا و آمریکا نباید دل خوش کرد. همه این کارها یعنی پلیس خوب و بد درست کردن از خودشان برای بازی دادن ما و امتیاز گرفتن صورت می پذیرد.
0291—0918
* * بعد از هر تحریم جدید از سوی شیطان بزرگ طی این سه سال موخر، مسئولین دستگاه دیپلماسی اعلام می کنند مبارزه به نظیر با سرعت بالا و گزینه های سخت را در صورت تحریم جدید با شیطان بزرگ به کار می بریم! ولی همزمان با ادامه تعلیق تحریم های برجامی تحریم های تازه ای اعمال می گردد. این شعار تکراری بدون عمل برای دشمنان نیز به طنز مبدل شده هست؟
7582—0938
* این شعار تکراری بدون عمل برای دشمنان نیز به طنز مبدل شده هست؟* اروپایی ها با نقش پلیس خوب بازی کردن دنبال مشغول نگه داشتن ما در برجام بی حاصل و زمینه سازی برای برجام 2 و 3 می باشند. آمریکایی ها هم همین را قصد دارند. نفت را هم که می فروشیم پول آن در کشورهای بیگانه ذخیره می گردد و یا برای خریدن کالاهای بنجل آنان هزینه می گردد.
7598—0918 و 5826—0912
* * باید دید برجام برای بیگانگان چه دستاورد بزرگی داشته که هم اروپایی ها و هم آمریکا خواستار محافظت آن می باشند و هیچ کدام حاضر نمی گردند از آن خارج بشوند.
4207—0912
* * جناب آقای شریعتمداری مدیر مسئول محترم روزنامه کیهان چه خوب در گذشته متوجه خسارت های ما در برجام گردید و اظهار کرد آمریکایی ها این لقمه چرب و نرم را هرگز رها نمی کنند. * آقای روحانی دولت شما سرنوشت ایران را گره زده هست به لبخند رضایت دشمنان که آن هم در گرو تحقق اغراض پلید آنان بر علیه مردم و نظام اسلامی هست.
6588—0914
* پس کارکرد دولت شما گره خورده با تصمیمات چند ماه یک دفعه امثال ترامپ هست و گویا خود مردم، از نگاه دولت شما توان ندارند مشکلات را برطرف کنند! فکر می کنید چنین روشی درست هست؟* کلید حل مشکلات اقتصادی کشور نه در برجام و نه در رفت و آمدهای پرهزینه به اروپا است (که اینها اتلاف وقت است) لکن راه حل مشکلات، اجرای اقتصاد مقاومتی و برخورد سخت با مفسدین هست. پس کارکرد دولت شما گره خورده با تصمیمات چند ماه یک دفعه امثال ترامپ هست و گویا خود مردم، از نگاه دولت شما توان ندارند مشکلات را برطرف کنند! فکر می کنید چنین روشی درست هست؟
9293—021
* * از دیدگاه آقایان، اثرها مثبت برجام تا قیامت باقی هست و قابل انتقاد نیست ولی پیامبر و امامن اطهار قابل نقدند! واقعا متاسف هستم برای بعضی از مسئولین با وجود داشتن علم به مبحث چنین با بی دقتی و غفلت حرف بیان می کنند.
1387—0918
* ریاست جمهور می گوید می گردد از پیامبر هم انتقاد نمود همانطور که صحابه می آمدند و انتقادات خود را مطرح می کردند و البته نمی گوید کدام صحابه؟! ولی هنگامی احساس های و هیجانات بر همین آقای روحانی غلبه می کند برجام را غیرقابل انتقاد وانمود می سازد به شکلی که تا قیامت باید بماند! قراردادی که با طراحی شیاطین غربی نوشته شده و عموما به آسیب جمهوری اسلامی هست بدون انتقاد می ماند ولی پیامبر و امامان معصوم(ع) قابل نقدند؟! اصلا حواستان هست که کجا می روید؟!
خلیفه قلی- کرج
* * چگونه تلگرام که سرور آن توسط موساد و سازمان سیا و.
شکیبا
* چه دستی در کار هست که دولتی ها روزانه بیکاری جوانان را به فیلتر شدن تلگرام رابطه می دهند مگر غیر از این هست که صاحب تلگرام یک صهیونیست به اسم مایکل لشویلی هست؟ این تعصبی که روی طرد پیام رسان های داخلی و ادامه فعالیت یک پیام رسان صهیونیستی وجود دارد از چه نشات می گیرد؟
6158—0936
* اداره می گردد برطرف فیلتر شد؟! آیا در انتظار فتنه های تازه ای هستید؟! در هیچ کجای دنیا با چنین رسانه های مخربی مغازله نمی کنند… * برطرف فیلتر از پیام رسان تلگرام که صاحب آن یک صهیونیستی هست بی اعتنایی به کوشش پیام رسان های رو به پیشرفت محلی و منافی استقلال کشور بود.
3949—0912 و 0049—0911
* * اگر بنا بر آنالیز دولتی هاست حوادث موخر زیر سر حریف دولت هست پس به چه سبب دنبال آزادی دستگیرشدگان می باشند و پرچمدار حق اعتراض شده اند و همان رقبا را به مخالفت با حق اعتراض مردم متهم می سازند؟ به چه سبب آقایان شعری بیان می کنند که در قافیه آن گیر بکنند.
1933—0933
* * اپلیکیشن اسنپ برای اجاره اتومبیل امکان دسترسی به عکس ها ذخیره شده شخصی و.
9590—0914
* اعضاء را فراهم می کند… به چه سبب مسئولین دستگاه های نظارتی و امنیتی از این مبحث غافل می باشند؟* در آمریکا 48 میلیون نفر با کوپن غذایی که دولت به آنان می دهد زنده می باشند و از این تعداد 25 میلیون نفر کارتن خواب می باشند. به چه سبب مسئولین دستگاه های نظارتی و امنیتی از این مبحث غافل می باشند؟
2914—0990
* بزک کنندگان چهره آمریکا در داخل اصلا می دانند سنگ چه کشوری را به سینه می زنند؟* نمایندگان محترم مجلس با توجه به خشکسالی سال های موخر و علاوه بر این ناتوانی توان مالی کشاورزان و دامداران قانونی وضعیت کنند تا حامل های انرژی برای روستائیان گران نشود. بزک کنندگان چهره آمریکا در داخل اصلا می دانند سنگ چه کشوری را به سینه می زنند؟
7345 —- 0912
* * هنگامی هم بعضی از دولتی ها و هم بعضی از نمایندگان مجلس طرفدار و حتی منادی نوع زندگی متمایز از مردم عادی می باشند باید هم بگویند وقت گذاشتن 20دقیقه برای تصویب برجام وقت بسیاری بوده هست.
7109 —- 0915
* الان هم بیان می کنند دولت نباید از مبحث گران کردن بنزین عقب نشینی کند! این چنین مسئولین و نمایندگان مجلس چه می دانند در کف جامعه بر مردم یعنی ولی موهبت های نمایندگان چه می گذرد و بر سر نظام چه می آید؟* آن آقای نماینده گویا نفسش از جای گرم برمی خیزد که می گوید اشکال ندارد که نرخ بنزین گران گردد؟! الان ساعت 3 بعدازظهر هست یک ریال دشت نکرده ایم! ولی این آقا سر ماه حقوق بالای نمایندگی مجلس را تحویل می گیرد و مشکل اقتصادی آحاد مردم را فهم نمی کند. الان هم بیان می کنند دولت نباید از مبحث گران کردن بنزین عقب نشینی کند! این چنین مسئولین و نمایندگان مجلس چه می دانند در کف جامعه بر مردم یعنی ولی موهبت های نمایندگان چه می گذرد و بر سر نظام چه می آید؟
2460 —- 0912
* * خبر و گزارش تعطیل شدن تعداد بسیاری کارخانه واقع در شهرک صنعتی شمس آباد من جمله کارخانه مربوط به بنده در روزنامه چاپ گشته هست ولی متاسفانه گوش شنوایی و احساس وظیفه ای در دولتمردان دیده نمی توان.
اسدی
* * شرکت ملی گاز خیلی راحت حکم دیوان عدالت اداری مبنی بر غیرقانونی بودن دریافت حق اشتراک از مشترکین را دور زد و با عنوان جدید «خدمات مستمر» همان مبلغ پیشین را از مشترکین دریافت می کند.
7130 —- 0919
* لطفا آقای نوبخت بفرمایند، راه آهن قزوین به رشت برای چندمین بار باید بازنمایی گردد؟!
8455 —- 0912
* گویا مشکل مردم منحصرا واژه ها بود!* 8 هزار اصله درخت باغم در حال خشک شدن هست برای وام لایروبی قناتم بعد از چند ماه دوندگی موفق شدم وام با سود 18 درصد بگیرم! سود سپرده ها 15 درصد و وام 18 درصد اگر کارمزد و. گویا مشکل مردم منحصرا واژه ها بود!
9577—028 و 1276—0912
* 8 .. به آنان نخورد! آیا کسی صدای ما را می شنود؟!
1283—0918

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصاویر خبری