0:56:11 - سه شنبه 16 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در صحبت با مهر عنوان گردید :
نقش تازه شهرداری درحوزه لطمه های اجتماعی/آسان سازی گری به جای تصدیگری
حسن خلیل آبادی در صحبت با خبرنگار مهر, درخصوص لطمه های اجتماعی تهران و کارهای شورای شهر برای کاهش این لطمه ها اظهار کرد: متولی کلیدی لطمه های اجتماعی، شورا و شهرداری نیست. وی دنبال کرد: مدیریت گذشته شهر تهران  به دنبال افزایش وظایفی بود که به شهرداری تهران مربوط نبودند ولی در دوره جدید

حسن خلیل آبادی در صحبت با خبرنگار مهر, درخصوص لطمه های اجتماعی تهران و کارهای شورای شهر برای کاهش این لطمه ها اظهار کرد: متولی کلیدی لطمه های اجتماعی، شورا و شهرداری نیست.

وی دنبال کرد: مدیریت گذشته شهر تهران  به دنبال افزایش وظایفی بود که به شهرداری تهران مربوط نبودند ولی در دوره جدید شهرداری در پی انجام تکالیف  تعیین شده هست و به بقیه حوزه ها که در دایره مسیولیت شهردار نیست ورود نمی کند.

وی با اظهار اینکه شهرداری متولی کلیدی لطمه های اجتماعی نیست، اظهار کرد: شهرداری نباید مرکز ترک اعتیاد راه اندازی کند یا حتی گرمخانه ایجاد کند چون پرداختن به این مسایل در تخصص شهرداری نیست. شهرداری تهران باید ابزارها لازم را در اختیار نهادهای متولی قرار دهد اما تاحالا در این مسایل دخالت می گردید و این دخالت وجاهتی ندارد و در حوزه وظیفه ها شهرداری نیست.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصاویر خبری